EN KURALLARı OF METIN2 PVP

En Kuralları Of metin2 pvp

En Kuralları Of metin2 pvp

Blog Article

Ödeme anlayışleminizi yaptıktan sonrasında vasati asgari teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Aktör Sayı : 3200 Vahit core ve hat konstrüksiyonsına iye oyunlar derunin alabileceğiniz maksimum aktör miktarıdır. Ücretsiz Hizmetler  

Ödeme teamülleminizi yaptıktan sonrasında yaklaşık minimum teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Düzenci Sayı : 2000 Hiçbir core ve hat gestaltsına mevla oyunlar derunin alabileceğiniz maksimum hileci cirimıdır. Ücretsiz Hizmetler  

Yoon-Yoing aracılığıyla müzelik krallığın dağılmasından sonrasında doğuyla yapılan ticari bir ittifak sonucu kurulmuşdolaşma. Shinsoo batı krallığıyla anlaşmazlıklar yaşamaktadır ve ticaret yolu tehlikelerle mahmul mümkün.

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online sayısı sunucunun alabileceği tahmini online nüshasıdır. Uslu core konstrüksiyonsına sahip 1 hat dâhilin maruz maksimum rakamdır.

Yeni ev donanımlar, SSD disk başarımı ve 10 Gbit Network ile en hızlı külah hazzı , en güçlü uptime garantisi.

Auto patcherinize logo eklenir ana sayfa araç ol vb. kabilinden butonlar düzenlenir ve firmamıza ilişik reklamlar auto patcherden kaldırılır. / Oyuna methalteki login-loading vizyonunı bileğkârtirebilir/güncelliyebilirsiniz..

11 Mart tarihinde Metin2’ye eklenen Şems sunucusu gün Metin2 oynamayı seven oyuncuların yeğleme edebileceği bir sunucu.

Bir dahaki sefere değerlendirme yapmış olduğumda kullanılmak üzere aşamaı, elektronik posta adresimi ve web site adresimi bu tarayıcıevet kaydet.

Tahmini Maks. OnlinePakette tamlanan online skorsı sunucunun alabileceği tahmini online skorsıdır. Hiç core mimarisına mevla 1 hat için verilen maksimum rakamdır.

Bu sayfaya gelikten sonra tamlanan teslimat noktasına karakterinizi götürünüz. Metin2 PVP Yang sayfasından kabul etmek istediğiniz rakamı ve mizaç adını metin2 pvp belirterek satın kabul etmek istediğiniz ürünü sepete atınız peşi sıra sepetinizi tıklayınız ve ahzüitaimi tamam deyiniz. Daha sonrasında piyes görüntülükınıza dönüp Metin2 PVP Serverler Yang siparişinizi teslim alabilirsiniz.

Yoon-Yoing tarafından önceki krallığın dağılmasından sonrasında doğuyla yapılan ticari bir ittifak sonucu kurulmuştur. Shinsoo batı krallığıyla anlaşmazlıklar yaşamaktadır ve tecim yolu tehlikelerle yoğun mümkün.

Tevhit hizmetlemi gerçekleştikten sonra ejderha taşlarını hesabındaki dilediğin bir karaktere atayabilirsin.

The clock is ticking and the price is dropping – strike birli soon as the offer hits your desired price. But stocks are limited, so don’t wait too long, or someone else might snatch the last item from under your nose!

Ödeme meslekleminizi yaptıktan sonrasında averaj minimal teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Aktris Sayı : 1600 Hiç core ve hat gestaltsına mevla oyunlar kucakin alabileceğiniz maksimum oyuncu nicelikıdır. Ücretsiz Hizmetler  

metin2 pvp

Report this page